Skrót: Chelsea 2:0 Blackburn Rovers

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 02.11.2023 04:37 / Ostatnia aktualizacja: 02.11.2023 04:37

W środowy wieczór Chelsea pokonała Blackburn Rovers 2:0 i zapewniła sobie awans do ćwierćfinału Carabao Cup.

Wynik w 30. minucie otworzył wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Benoît Badiashile. Francuz najlepiej odnalazł się w polu karnym po rzucie rożnym i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza rywali. Autorem drugiej bramki był Raheem Sterling. Anglik wpisał się na listę strzelców w 59. minucie, a asystował mu Cole Palmer.

Chelsea 2:0 Blackburn Rovers – skrót:

Źródło: YouTube/@chelseafc