Składy: Chelsea – Borussia Dortmund
Dodano: 07.03.2023 19:33 / Ostatnia aktualizacja: 07.03.2023 19:33Najnowsze artykuły
The Athletic: Chelsea stoczy bój z Interem Mediolan o Marco Palestrę
23.06.2026 19:58
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56


Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Blue is the colour!!!
Do boju :D
Jaja sobie robicie z tym Cucurellą. Oj panie Potter żebyś potem nie żałował tego wybory . Reszta przyzwoicie. Po cud. Do boju Chelsea!!!
Dlaczego Mudryk znowu na ławie, coś mu dolega ? Tyle pieniędzy poszło na niego i siedzi na ławie a przydał by się na boisku na jakąś szybką kontrę
Do kontry moze sie przydac na podmeczonych przeciwnikow
Jak narazie Mudryk jest to bezproduktywny wiatrak robi dużo wiatru i nic na chwilę obecną bardzo przepłacony pilkarz ale dajmy mu szanse
No cóż... Nadzieja umiera ostatnia! C'mon blues! Awans jest do zrobienia! Ja wierzę że to nie będzie ostatni mecz w LM do września 2024roku!
Cucu w I składzie, słabo to widzę
Cucu w 1 składzie to sabotaż
Cucu w podstawie,Felix w ataku będzie pracował,Chilwell będzie mocno zaangażowany w ataki to momentami Cucu sam zostanie na lewej stronie.
Jest Havertz w ataku,jakby inaczej.
Ulala, Kukuryku w pierwszym składzie? Słabo to widzę. Panie Potter, módl się Pan o wygraną, inaczej jutro oficjalnie - Chelsea bez trenera.
Cucu w trójce jako LSO, będzie ciekawie...
Do boju Chelsea!!!
Cucurella w trójce środkowych obrońców czy jak?
Skład dobry,tylko co tu Kukuryku robi ?.Jego miejsce to głęboko na ławce jest