Fot. własne

W. Fofana: Dobrze wiemy, że dwa najbliższe mecze będą bardzo ważne

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 02.03.2023 17:44 / Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 17:44

Wesley Fofana wrócił niedawno do gry po długiej przerwie spowodowanej urazem kolana. Francuz cieszy się, że może ponownie wspierać drużynę.


W ostatnim czasie Chelsea przeżywa trudny okres, ale wciąż ma o co grać. 22-latek przyznał, iż ma świadomość, że przed jego drużyną dwa bardzo ważne spotkania.


– Bardzo się cieszę, że wróciłem. Jestem w dobrej formie. Dobrze jest wrócić i być razem z drużyną. Jestem bardzo szczęśliwy – przyznał Wesley Fofana po jednym z ostatnich treningów. Zagrałem już w dwóch meczach, starłem się maksymalnie pomóc drużynie. Teraz staram się zachować wysoką formę.


– W dwóch ostatnich meczach byłem zmieniany. To, że mogłem zagrać, dało mi dużo radości. Starałem się pomóc drużynie. Czuję się naprawdę dobrze, ponieważ przez cztery miesiące byłem kontuzjowany, a teraz z powrotem jestem szczęśliwy.


– Cztery miesiące to bardzo długo. Trudno jest to przetrwać pod względem psychicznym, ale zachowałem spokój, skupienie i ciężko pracowałem. Teraz jestem tutaj, wróciłem i jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ znowu jestem w zespole.


– Przed nami dwa ważne mecze domowe. Ten weekend i przyszły są dla nas bardzo ważne. To będą naprawdę ważne mecze, jeden w Premier League i jeden w Lidze Mistrzów. Cały zespół jest bardzo skoncentrowany, by wygrać oba te mecze – zapewnił obrońca.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close