Fot. własne

Gvardiol: Chelsea to wielki klub, może pewnego dnia dla niego zagram

Autor: Kuba Kowalczyk Dodano: 01.12.2022 21:03 / Ostatnia aktualizacja: 01.12.2022 21:03

Chorwacki obrońca, Josko Gvardiol, skomentował dla The Athletic spekulacje łączące go z Chelsea.

 

20-letni defensor wystąpił dziś w meczu swojej reprezentacji z Belgią. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, które zapewniło drużynie Gvardiola wyjście z grupy. Przez The Athletic został zapytany o potencjalny transfer do Chelsea.

 

— Ja i Chelsea? Nie wiem. Na pewno wiele wydarzyło się w ostatnich miesiącach, ale na obecną chwilę nie wiem jak to będzie.

 

— Mój agent jest odpowiedzialny za moją przyszłość, zobaczymy. W tym momencie jestem szczęśliwy w Lipsku. Nigdy nie wiesz jednak co może się wydarzyć. Wszyscy wiecie co działo się w mediach, ja mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem szczęśliwy tu, gdzie jestem. Nadal tu zostanę i będę występował.

 

— Chelsea to wielki klub, może pewnego dnia dla niego zagram. Miło jest być łączonym z takim zespołem, szczególnie, że jest tam Kovacic, z którym często rozmawiam. Pobyt tu, na mistrzostwach świata, to już jest wielkie wydarzenie dla 20-latka. Jestem teraz szczęśliwy, ale muszę się nad tym wszystkim zastanowić.

Źródło: The Athletic

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close