Fot. własne

Record: Chelsea uważnie śledzi sytuację piłkarza FC Porto

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.11.2022 18:14 / Ostatnia aktualizacja: 25.11.2022 18:14

Podstawowy piłkarz FC Porto Pepê znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch klubów z Premier League, a mianowicie Chelsea i Arsenalu. Aktualnie Brazylijczyk jest wyceniany na 22 miliony euro, ale należy spodziewać się, że w najbliższych miesiącach jego wartość będzie rosła.


Arsenal i Chelsea uważnie śledzą sytuację skrzydłowego Smoków, ale widzą, że pozyskanie go nie będzie łatwym zadaniem. Niedawno Pepê podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 2027 roku, a zapisana w nim klauzula odejścia wynosi aż 75 milionów euro. Konieczne będą twarde negocjacje, by obniżyć tę kwotę.


Brazylijczyk rozegrał w tym sezonie 21 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelił w nich dwie bramki i zanotował pięć asyst. Co prawda nie są to statystyki powalające na kolana, ale 25-latek jest zawodnikiem, który poświęca się dla drużyny i pracuje dla jej dobra. W ostatnich miesiącach wielokrotnie był ustawiany na obronie i radził tam sobie bardzo dobrze.

Źródło: "Record"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close