Fot. Getty Images

The Telegraph: Christoph Freund prawdopodobnie zostanie w RB Salzburg

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 20.09.2022 13:55 / Ostatnia aktualizacja: 20.09.2022 13:55

Jak donosi kolejny dziennikarz, Christoph Freund rozważa pozostanie w RB Salzburg po tym, jak austriacki klub naciskał na niego w obawie, że 45-latek wybierze ofertę z Chelsea.

 

Jeszcze wczoraj oczekiwano, że Freund dołączy do Chelsea jako dyrektor sportowy. Klub z zachodniej części Londynu odbył z Austriakiem pozytywne rozmowy. Jak donosi Matt Law z "The Telegraph", 45-latek zaczął mieć wątpliwości co do podpisania kontraktu z Chelsea, a w podjęciu tej decyzji nie pomagał mu również upór jego obecnego pracodawcy.

 

Chelsea nie zrezygnowała całkowicie z Christopha Freunda, ale teraz będzie kontynuowała rozmowy z innymi kandydatami na to stanowisko. Potencjalna odmowa Austriaka nie skierowała zarządu The Blues do punktu wyjścia, ponieważ zostały już przeprowadzone pierwsze rozmowy z wieloma kandydatami.

 

Może to być jednak już druga porażka The Blues w kwestii zatrudnienia dyrektora sportowego po tym, jak Michael Edwards, który jest odpowiedzialny za obecny sukces Liverpoolu, zdecydował się nie przyjąć propozycji Chelsea.

 

Uważa się, że w klubie rozważano kandydaturę Neila Batha, który szybko nawiązał silną współpracę z nowymi właścicielami Chelsea.

Źródło: The Telegraph

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Picior
komentarzy: 117
20.09.2022 14:14

Romano pisze, że Freund ma już dogadany kontrakt z Chelsea, ale władze RB naciskają żeby ten został w Klubie jak dla mnie sytuacja jest cały czas otwarta... Pamiętajcie Fabrizio się nie myli ;)

+
1

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close