Agent Sloniny: Nie można powiedzieć „nie” Realowi Madryt
Dodano: 03.06.2022 00:18 / Ostatnia aktualizacja: 03.06.2022 00:18Jamie Garcia, człowiek reprezentujący Gabriela Slonie zabrał głos w sprawie transferu amerykańskiego bramkarza.
– To zaszczyt dla Chicago Fire i MLS, że Real jest zainteresowany ich piłkarzem. Mamy nadzieję, że Chicago znajdzie porozumienie z Królewskimi, aby spełnić marzenie Gabriela, jakim jest reprezentowanie tego klubu.
– Mamy pełen szacunek do innych klubów i ich ofert. Otrzymaliśmy ich mnóstwo i jesteśmy wdzięczni ale, nie można powiedzieć nie Realowi Madryt.
Z wypowiedzi agenta jasno wynika, że Gabriel Slonina liczy na transfer do mistrza Hiszpanii, mimo oferty ze strony Chelsea i innych klubów. Amerykanin był bliski dołączenia do The Blues, jednak sankcje nałożone na klub uniemożliwiły transfer.
- Źródło: MLSsoccer
Raport z mundialu – 3. kolejka fazy grupowej
28.06.2026 08:09
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Młody bramkarz ... pcha się do klubów gdzie na bramce są już super bramkarze i liczy na co? Że będzie pomagał w treningach? No ale zapominałem jeszcze o $.
Nie ogarniam czemu mlodzi piłkarze wybierają kasę, zamiast wybrać klub w którym mogliby regularnie grać.
Jebać ten Real to jest gówniany klub tak jak Barcelona nigdy nie będę mieć szacunku do tych dwóch wspomnianych klubów a najbardziej do Realu
XDDDDDDD
Ale bawi mnie spamienie sobie plusów a komuś minusów xd walić Real masz rację ale dajcie już spokój z tym Realem co oni nas obchodzą chce tam iść to niech se idzie ja za nim płakać nie będę,że nas nie wybrał obojętny mi jest ten gość
Niektórzy mają chyba za dużo wolnego czasu xd