Fot. Getty Images

The Telegraph: Wszyscy kibice Chelsea z możliwością kupna biletu na mecze Ligi Mistrzów i Pucharu Anglii

Autor: Piotr Różalski Dodano: 23.03.2022 23:21 / Ostatnia aktualizacja: 23.03.2022 23:21

Można powiedzieć z coraz większym przekonaniem, że całkowity zakaz pozyskiwania wejściówek przez kibiców Chelsea na mecze ich ulubieńców odchodzi do lamusa - tak przynajmniej zapewnia brytyjski dziennik "The Telegraph".

 

W środę rząd Zjednoczonego Królestwa zdecydował się na pewne korekty w specjalnej licencji dedykowanej klubowi ze Stamford Bridge. W dobie kryzysu funkcjonowania The Blues, w związku z sankcjami nałożonymi na Romana Abramowicza, zdecydowano się na umożliwienie sprzedaży biletów fanom CFC, tym samym zaznaczając, że zyski nie powędrują na konto mistrzów Europy.

 

Wracając do wydarzeń z początku marca, brytyjska władza zainicjowała całkowity zakaz dystrybucji biletów dla swoich kibiców z wyłączeniem posiadaczy karnetów na mecze ligowe. Początkowo wszystko również wskazywało na to, iż spotkania w innych rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów czy Puchar Anglii, odbędą się bez udziału widzów. Okazuje się jednak, że na najbliższe pojedynki w turniejach pucharowych - oraz wszystkie pozostałe w przypadku awansu - bezproblemowo mogą się toczyć przy obecności fanów Chelsea bez żadnych ograniczeń.

 

Co więcej, wprowadzono także poprawkę w związku z uczęszczaniem kibiców Niebieskich na spotkania Premier League. Zostało wspomniane, że oprócz posiadaczy karnetów na mecze domowe mogą uczęszczać także ci, którzy pozyskają bilety na inne mecze wyjazdowe.

 

Na dodatek jeden z rzeczników Premier League oznajmił, że wszystkie środki ze sprzedaży biletów dla fanów Chelsea zostaną przeznaczone dla fundacji wspierających ofiary wojny w Ukrainie. Lista  organizacji humanitarnych zostanie ogłoszona po konsultacji między zarządem ligi a Chelsea Football Club.

Źródło: "The Telegraph"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

FanTheBlues
komentarzy: 3041
24.03.2022 09:43

I to jest bardzo dobre info

FanTheBlues
komentarzy: 3041
24.03.2022 09:43

I to jest bardzo dobre info

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close