Fot. Getty Images

The Athletic: Ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów na Stamford Bridge bez udziału kibiców

Autor: Piotr Różalski Dodano: 17.03.2022 09:42 / Ostatnia aktualizacja: 17.03.2022 09:43

Ćwierćfinałowe spotkanie UEFA Champions League z udziałem Chelsea na Stamford Bridge najprawdopodobniej zostanie rozegrane "za zamkniętymi drzwiami" w związku z nałożonymi sankcjami na Romana Abramowicza przez Unię Europejską - czytamy na łamach "The Athletic".

 

We wtorek rosyjski miliarder został oficjalnie ukarany przez parlament urzędujący w Brukseli, przy czym UEFA zapewniła w swoim oświadczeniu, że "będzie współpracować z UE oraz pozostałymi komitetami państw członkowskich w zachowaniu pełnej jasności i przejrzystości w stosunku do utrzymania stanowiska zgodnie z zawartym orzeczeniem".

 

Wczoraj The Blues zapewnili sobie awans w Lille, pokonując rywala w dwumeczu 4:1. Na ten moment, zgodnie z przyjętymi założeniami przez europejską władzę wykonawczą, kibice londyńskiej drużyny nie przybędą na trybuny Stamford Bridge w ćwierćfinałowym pojedynku, gdyż klubowi nie wolno prowadzić aktywnej sprzedaży biletów na spotkania w rozgrywkach pozakrajowych.

Źródło: "The Athletic"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Benny
komentarzy: 54
18.03.2022 06:49

A co Was tak dziwi? Oczywiście zgadzam się z tym, że ta decyzja jest niesprawiedliwa i błędna, ale to władze klubu prosząc by rywal w Pucharze anglii zagrał bez kibiców i angielskie bydło na trybunach wykrzykując przy minucie ciszy "Roman..." Ci ludzie ( niby blisko zwiazani z klubem) w najtrudniejszych czasach Chelsea w tym wieku dolewają oliwy do ognia i później takie decyzje nie powinny nikogo dziwic

PandA
komentarzy: 66
17.03.2022 18:50

Jeśli już tak bardzo zależy im na tym, żeby Chelsea nie miała ani pensa zysku z biletów, to mogliby zezwolić na sprzedaż z narzuceniem wydatku funduszy - np. dla klubu idzie tylko tyle ile wyniesie utrzymanie stadionu, opłata stewartów i inne rzeczy związany stricte z konkretnym meczem, a reszta na jakąś fundację pomagającą ofiarom wojny czy coś w tym stylu. W tym rządzie chyba sami kibice Totków ;D

Qszu
komentarzy: 533
17.03.2022 17:33

Też tego nie rozumiem dlaczego karami mają być obarczani zwykli obywatele spoza Rosji. Rozumiem sankcje itp itd, ale czemu winne są osoby nie mające żadnego związku z konfliktem na Ukrainie. Wiadomo chodzi o zyski dla klubu.

DejwCFC
komentarzy: 653
17.03.2022 13:26

Jedna wielka komedia nie dosyć że już mamy kilka problemów to oni jeszcze dorzucaja oliwy do ognia nie wpuszczając fanów którzy chcą wspierać swój zespół i nie mają nic wspólnego z wydarzeniami które się dzieją

Trunek
komentarzy: 579
17.03.2022 11:41

Nie dojdzie do tego. Do tego czasu, będzie już nowy właściciel klubu i wszyscy zapomną o tym co napisał badziewiasty brukowiec ("The Atletic") - szukają sensacji nędzni redaktorzy

chelsefan
komentarzy: 2602
17.03.2022 17:34

kolego z tego co wiem to proces kupna przez nowego właściciela może trwać minimum miesiąc albo i dłużej zależy kto kupi CHELSEA . A ćwierćfinały będą w dniach 5-6 i 12-13 kwietnia. Więc możemy grać przy pustych trybunach.

FanTheBlues
komentarzy: 3148
17.03.2022 11:22

Poje...bało ich konkretnie już.Zwykłe chamstwo i nic więcej !

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close