Fot. Getty Images

Dyche: Rzadko nam się przydarzają porażki w tak kiepskim stylu

Autor: Piotr Różalski Dodano: 05.03.2022 20:41 / Ostatnia aktualizacja: 05.03.2022 20:41

Burnley Seana Dyche'a otrzymało dziś solidną lekcję futbolu. Chelsea pokonała gospodarzy aż 4:0. Trener The Clarets wypowiedział się na temat tego meczu na konferencji prasowej.

 

– Rzadko dzieje się tak, żeby jeden stracony gol oddziaływał na nas w tak negatywny sposób. Straciliśmy kształt i zatraciliśmy naszą solidną postawę z pierwszej połowy. Do przerwy mogliśmy nawet prowadzić 1:0, można było wyciągnąć wiele pozytywów, ale druga połowa zdecydowanie nie poszła po naszej myśli.

 

– Straciliśmy gola w głupi sposób. Od tamtego momentu poczuliśmy się sparaliżowani. W starciu z takim przeciwnikiem nie można okazywać zgrzytów w naszych szeregach, jednak rywal potrafił skapitalizować nasze słabości. Postawa z pierwszej połowy miała być naszym punktem zaczepienia na resztę spotkania. Ostatecznie w dziesięć minut wszystko zostało zrujnowane i trzeba uczciwie oddać Chelsea, że udało jej się tego dokonać.

 

– To naprawdę do nas niepodobne, aby nasza gra przeciwko silniejszemu rywalowi tak się załamała. Co prawda sami wcześniej stworzyliśmy dobre dwie szanse na zdobycie bramki, ale przede wszystkim nie możemy sobie pozwalać na to, żeby tak zareagować na straconego gola.

Źródło: Burnley FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close