Konferencja prasowa Franka Lamparda po meczu z Krasnodarem

Autor: Maciej Stybel Dodano: 28.10.2020 22:32 / Ostatnia aktualizacja: 28.10.2020 22:33

Frank Lampard odpowiedział na pytania dziennikarzy po dzisiejszej wygranej z Krasnodarem w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

 

O zestawieniu linii ofensywnej

Hakim był dzisiaj gotowy do gry w wyjściowym składzie i pokazał się z bardzo dobrej strony. Wniósł na boisko dużo spokoju i sporo jakości. Przed meczem uważałem, że Callum również zasłużył na szansę gry od pierwszej minuty. Ciężko pracował na treningach i wykazał się odpowiednim nastawieniem. Mamy teraz napięty terminarz i nasz dzisiejszy występ oceniam pozytywnie.

 

O rzutach karnych

Jorginho w ostatnich latach miał świetną passę, jeżeli chodzi o wykonywanie jedenastek. W pewnym momencie musisz w końcu spudłować, ale takie rzeczy się zdarzają. Dla mnie nadal jest doskonałym egzekutorem rzutów karnych. Timo również ma taką cechę i jest to nasz dodatkowy atut.

 

O grze Hudsona-Odoia

Bramka da mu na pewno dużo pewności siebie. Dzisiaj Callum miał wiele dobrych zagrań. Czasami nie wszystko mu wychodziło, ale to normalne. Każdy zawodnika ma słabsze momenty w trakcie całego spotkań. Jeżeli chodzi o jego uraz, to raczej nie jest to nic poważnego. Jestem zadowolony z jego występu i mam nadzieję, że będzie grał jeszcze lepiej.

 

O Krasnodarze

Postawili nam dzisiaj ciężkie warunki na boisku. To solidny zespół i wiedzieliśmy, że dzisiejsze spotkanie będzie dla nas wyzwaniem. Na szczęście nie musieliśmy podróżować w głąb Rosji, co byłoby dla nas dużym utrudnieniem przy tym terminarzu. Zdobyliśmy trzy punkty i teraz skupiamy się na kolejnych meczach.

 

O występie Rüdigera

Kurt i Toni zagrali dzisiaj świetne spotkanie w defensywie. Zachowali odpowiedni poziom koncentracji przez całe spotkanie i dzięki temu mamy kolejne czyste konto. Obecnie w naszej kadrze znajduje się pięciu środkowych obrońców i musimy odpowiednio rotować składem, ale ta rywalizacja pozwala nam stać się jeszcze lepszym zespołem.

 

O Romanie Abramowiczu

Cieszę się, że mógł oglądać to spotkanie z wysokości trybun. Zawsze czuję jego wsparcie, niezależnie od tego czy jest na stadionie czy nie. Nie miałem okazji z nim porozmawiać, ale kilku członków mojego sztabu odbyło z nim krótkie pogawędki. Myślę, że daliśmy mu sporo radości naszym występem.

 

O Ziyechu

Jak mówiłem wcześniej, Hakim dał nam dzisiaj dużo jakości. Żałuję, że przez kontuzję tyle musieliśmy czekać na jego pierwsze występy. Oczywiście nadal nie jest w swojej najwyższej formie, ale za kilka tygodni powinien wejść na swoje najwyższe obroty.

Źródło: Football London

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close