Raport z czwartkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 13.11.2020 01:40 / Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 01:46

Czwartkowy wieczór nie obfitował w wiele ciekawych spotkań, ale mogliśmy między innymi obejrzeć starcie reprezentacji Anglii z reprezentacją Irlandii. Zapraszam na czwartkowy raport z meczów reprezentacji.

W kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki reprezentacja Ghany mierzyła się z reprezentacją Sudanu i wygrała to spotkanie 2:0. Abdul Baba Rahman spędził na boisku pełne 90 minut.

Reprezentacja Szkocji U-21 mierzyła się z reprezentacją Chorwacji U-21 w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy U-21. Billy Gilmour pojawił się na murawie w 63. minucie i osiem minut później musiał opuścić boisko, ponieważ został ukarany czerwoną kartką. Najprawdopodobniej chodziło o rzucenie kilku niecenzuralnych słów w kierunku arbitra, po tym, jak piłkarz Chelsea sfaulował swojego rywala. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Reprezentacja Walii zremisowała 0:0 z reprezentacją USA. Ethan Ampadu przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a Matt Miazga rozegrał pełne 90 minut.

Mason Mount i Reece James znaleźli się w wyjściowej jedenastce reprezentacji Anglii na mecz towarzyski z reprezentacją Irlandii. Synowie Albionu wygrali to spotkanie 3:0 po bramkach Maguire'a, Sancho i Calverta-Lewina. Tammy Abraham pojawił się na boisku w 63. minucie. Mason Mount został zmieniony w 73. minucie, a Reece James zagrał całe spotkanie.