Fot. Getty Images

Bild: Latem Ralf Rangnick będzie chciał sprowadzić Timo Wernera

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.12.2021 17:44 / Ostatnia aktualizacja: 01.12.2021 17:44

Christian Falk z "Bilda" informuje, że po zakończeniu sezonu Ralf Rangnick, tymczasowy menedżer Manchesteru United, przedyskutuje z klubowymi władzami transfer Timo Wernera. 63-latek jest gotowy pomóc zawodnikowi Chelsea w powrocie do wysokiej formy.


Oficjalnie Ralf Rangnick nie rozpoczął jeszcze pracy w Manchesterze United. Niemiec ma zostać tymczasowym menedżerem Czerwonych Diabłów i pełnić tę rolę do końca sezonu, a następnie będzie pełnił rolę konsultanta w klubie z Old Trafford.


"Bild" informuje, że po zakończeniu sezonu 63-latek spotka się z władzami klubu, by przedyskutować możliwość sprowadzenia Timo Wernera. Ralf Rangnick będzie namawiał klubowych włodarzy do pozyskania zawodnika Chelsea, mimo, iż jego dyspozycja od czasu transferu do Premier League pozostawia wiele do życzenia.


Ralf Rangnick zna Timo Wernera ze wspólnej pracy w RB Leipzig. Pod okiem doświadczonego trenera Werner osiągnął najwyższą formę w swojej dotychczasowej formie, regularnie strzelał bramki, był jednym z najskuteczniejszych zawodników Bundesligi i dzięki temu zapracował sobie na transfer do Chelsea. Ralf Rangnick dobrze wspomina współpracę z 25-latkiem i jest skłonny wyciągnąć do niego rękę, by pomóc mu w powrocie do wysokiej formy.

Źródło: "Bild"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close