Pedro: Jestem szczęśliwy z dyspozycji Alvaro

Autor: Dawid Mozol Dodano: 05.11.2018 23:27 / Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 23:27

Pomocnik Chelsea, Pedro, był zachwycony występem swojego rodaka, Alvaro Moraty, w niedzielnym meczu przeciwko Crystal Palace. Według skrzydłowego, jego kolega jest na dobrej drodze do znalezienia odpowiedniej formy.

 

Hiszpanie byli wiodącymi postaciami w meczu przeciwko Orłom, ponieważ mieli swój udział w każdym golu zdobytym przez Chelsea. Najlepiej zaprezentował się Alvaro Morata, który wydaje się wracać do dobrej dyspozycji. Tak samo uważa Pedro, który jest zadowolony z gry swojego kolegi.

 

– Jestem szczęśliwy z dyspozycji Alvaro, jednak będzie on sobie pluł w brodę, że nie zdobył hat-tricka! Mimo to, on jest świetnym zawodnikiem i daje dużo dobrego drużynie.

 

– On jest w dobrej formie fizycznej, ostatnio złapał formę, co jest dobre dla drużyny – kiedy jest pewny siebie, jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji. 

 

Pedro wypowiedział się także na temat swojego gola.

 

– Jestem szczęśliwy, że strzeliłem, jednak najważniejsze jest dobro drużyny i zwycięstwo, z tego jestem najbardziej zadowolony.

Źródło: The 5th Stand

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close