Bild: Kłopoty zdrowotne Antonio Rüdigera. Obrońca Chelsea opuścił dzisiejszy trening
Dodano: 10.10.2021 18:50 / Ostatnia aktualizacja: 10.10.2021 18:50Antonio Rüdiger opuścił ostatni trening reprezentacji Niemiec z powodu bólu pleców. Na razie nie wiadomo, kiedy obrońca będzie mógł wrócić do treningów z pełnym obciążeniem, ale wstępne prognozy sugerują, że Rüdiger może nie zagrać w meczu Chelsea z Brentford w przyszły weekend.
W bieżącym sezonie Antonio Rüdiger jest kluczową postacią Chelsea. Niemiec prezentuje bardzo dobrą formę i jest regularnie chwalony przez Thomasa Tuchela. 28-latek otrzymał niedawno powołanie do reprezentacji na mecze w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Jutro Niemcy zmierzą się z Macedonią Północną. Z udziału z dzisiejszego treningu Rüdiger został zwolniony, gdyż uskarżał się na ból pleców.
– Antonio Rüdiger nie trenował dzisiaj z nami, ale traktujemy to jako środek zapobiegawczy. Antonio został poddany zabiegom i nie wyglądał najgorzej – powiedział Hansi Flick.
"Bild" informuje, że obrońca Chelsea ma problemy z plecami i na razie nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić do treningów z pełnym obciążeniem. Niewykluczone, że jego występ w meczu z Brentford okaże się niemożliwy, co byłoby dodatkowym problemem dla Thomasa Tuchela. W najbliższym meczu Premier League Niemiec nie będzie mógł skorzystać z Thiago Silvy, który również bierze udział w meczach reprezentacji. Brazylia zmierzy się w piątek z Urugwajem, czyli mniej niż 48 godzin przed meczem z Brentford.
- Źródło: "Bild"
BBC: Maresca zasłużył, by dostać więcej czasu
02.01.2026 19:40
Rosenior: Nie mogę zagwarantować, że zostanę w Strasbourgu
02.01.2026 17:32
Ben Jacobs o kulisach zwolnienia Enzo Mareski z Chelsea
01.01.2026 16:35
The Telegraph: Liam Rosenior faworytem do objęcia posady menedżera Chelsea!
01.01.2026 15:26
Gianluca Di Marzio: Trwają ustalenia dotyczące warunków odejścia Enzo Mareski z Chelsea!
01.01.2026 13:13
BBC: Kendry Páez i Aarón Anselmino mogą wrócić do Chelsea już w styczniu
01.01.2026 13:04
The Telegraph: Enzo Maresca może zostać dzisiaj zwolniony [AKTUALIZACJA]
01.01.2026 11:39
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Oby wykurował się na derby...
Rudi gra w każdym meczu wiec paradoksalnie taki odpoczynek mu się przyda a do tego zobaczymy jak sobie zespół poradzi bez niego.
Myślę że Chalobah godnie go zastąpi. Przed nami trudne spotkanie. Jak zagramy tak jak z Juventusem to możemy stracić punkty. Brentford nie gra pod statystyki posiadania piłki bądź akcji ale to co ma potrafi wykończyć. Ciekawy mecz oby Romelu coś trafił dla nas :)
Chalobah to nie wiem czy to chociaż 1/2 Rudiego
Będzie nieciekawie, jeśli Rudiger też byłby niedostępny na Brentford, no ale poczekajmy na ostateczne info.