Skrót: Juventus 1:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 30.09.2021 06:54 / Ostatnia aktualizacja: 30.09.2021 06:54

W środowym meczu Ligi Mistrzów Chelsea uległa na wyjeździe Juventusowi 0:1. Przez większość spotkania The Blues mieli przewagę nad rywalami, ale nie potrafili sforsować bardzo dobrze grającej obrony rywali.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Już na początku drugiej połowy, dziewięć sekund po wznowieniu gry, Juventus przeprowadził szybką akcję, którą technicznym uderzeniem zakończył Federico Chiesa. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i to Juventus mógł cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów.

Juventus 1:0 Chelsea – skrót: