Fot. Getty Images

Marca: Varane jedną nogą poza Realem. Manchester United i Chelsea monitorują sytuacją

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.07.2021 13:07 / Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 13:07

Coraz więcej wskazuje na to, że w tym roku Raphaël Varane odejdzie z Realu Madryt. Francuz ma bardzo poważne wątpliwości, czy przedłużenie kontraktu z Królewskimi będzie dla niego najwłaściwszym rozwiązaniem i zastanawia się nad zmianą klubu. "Marca" informuje, że sytuację środkowego obrońcy uważnie śledzą Manchester United i Chelsea.


Kontrakt Raphaëla Varane'a z Realem Madryt jest ważny jeszcze przez rok. Kilka tygodni temu władze stołecznego klubu przedstawiły 28-latkowi propozycję przedłużenia umowy, ale do dnia dzisiejszego zawodnik nie zdecydował się na złożenie podpisu i nie rozpoczął nawet rozmów ze swoim pracodawcą.


Hiszpańskie media nie mają wątpliwości, że niebawem czas Francuza na Estadio Santiago Bernabéu dobiegnie końca. Varane spędził w Madrycie 10 lat i w tym roku chciałby podjąć się nowego wyzwania. Środkowy obrońca może trafić do Premier League, bowiem zainteresowanie nim wyrażają Manchester United oraz Chelsea. Chęć pozyskania zawodnika Realu wyraża także PSG, ale ten zdecydowanie bardziej chciałby spróbować swoich sił na Wyspach.


Raphaël Varane jest wyceniany na 70 milionów euro, ale fakt, iż jego kontrakt wygasa za rok, znacznie obniża jego cenę. Władze Realu Madryt mogą zostać zmuszone do sprzedaży swojego zawodnika za niezbyt wygórowaną kwotę, by uniknąć jego odejścia za darmo w przyszłym roku.

Źródło: "Marca"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

StarkillerObl
komentarzy: 107
18.07.2021 22:24

Żadnych odpadów, mam nadzieję, że nikt z Chelsea się nim na poważnie nie interesuje

+
2
Krzytu
komentarzy: 65
18.07.2021 13:20

Nie oglądam za dużo spotkać Realu, ale jak już jakieś widziałem to Varane zawsze coś musiał odyebac więc nie widzę go u nas ;)

+
5
DejwCFC
komentarzy: 162
18.07.2021 13:13

Przecież on juz jedna noga w United

+
7

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close