Fot. Getty Images

Chelsea wykorzysta Hålanda, by pozyskać Bellinghama?

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 16.06.2021 13:55 / Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 13:58

W ubiegłym tygodniu środowiska kibicowskie Chelsea obiegła informacja mówiąca o tym, że Erlinga Håland byłby otwarty na potencjalny transfer na Stamford Bridge, jeżeli Chelsea udałoby się dojść do porozumienia z zarządem Borussi Dortmund. Jak się okazuje, prowadzone obecnie rozmowy pomiędzy zainteresowanymi stronami nie mają na celu jedynie dopięcie przenosin Norwega, co również podtrzymanie dobrych stosunków z Dortmundczykami, które w przyszłości będą mogły zaowocować kolejnymi transakcjami przeprowadzanymi pomiędzy obiema ekipami.

 

Nizaar Kinsella z seriwsu Goal.com ma tutaj na myśli perspektywę sprowadzenia niespełna 18-letniego Jude'a Bellinghama. Angielski pomocnik znajduje się na radarze skautów The Blues od wczesnych piłkarskich lat, a kiedy będzie się on szykował do wyprowadzki z Niemiec, Chelsea, w kolejce o jego podpis, chce ustawić się jako pierwsza.

 

Jude Bellingham i Erling Håland – fot. Getty Images

 

Obecna umowa wychowanka Birmingham City wygasa w czerwcu 2023 roku, ale już teraz wszystko wskazuje na to, że zawodnik zaakceptuje przedłużenie jej o kolejne dwa lata. W tym przypadku, potencjalny transfer Bellinghama do Chelsea, stanie się kwestią długoterminową.

Źródło: goal.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close