Gullit: Morata nie ma zaufania na boisku

Autor: Dodano: 20.10.2018 17:46 / Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 17:46

Była gwiazda i trener Chelsea, Ruud Gullit uderzył w Alvaro Moratę po zremisowanym spotkaniu z Manchesterem United twierdząc, że jego koledzy z drużyny nie ufają mu na boisku.

Chelsea otworzyła wynik spotkania, strzelając bramkę na 1:0 po rzucie rożnym, ale United, głównie dzięki Martialowi wróciło do gry i na tablicy widniał już wynik 1:2. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry bramkę wyrównującą zdobył Ross Barkley, który wszedł na boisko w 69 minucie meczu.

Gullit zakwestionował występ Alvaro Moraty przeciwko Czerwonym Diabłom, zastanawiając się, czy Hazard i Willian to piłkarze, którzy ufają Hiszpanowi.

– Ile Morata miał dzisiaj szans? Nie wychodzi na pozycję, które mogą zrobić miejsce innym piłkarzom Chelsea. Wiecie co jest najgorsze? Hazard i Willian ciągle schodzą do środka szukając gry, ponieważ po prostu mu nie ufają.

Źródło: beIN SPORTS