Fot. Getty Images

Hargreaves: Wernerowi wciąż brakuje pewności siebie

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.04.2021 09:39 / Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 09:39

We wczorajszym spotkaniu z West Hamem Chelsea wygrała 1:0 po bramce Timo Wernera. Niemiec przełamał tym samym strzelecką niemoc, ale Owen Hargreaves twierdzi, że Niemiec w dalszym ciągu jest daleki od swojej optymalnej formy.


Timo Werner od dłuższego czasu zmaga się z niską skutecznością, za co jest szeroko krytykowany. Wczoraj jednak strzelił bramkę, która dała The Blues niezwykle ważne zwycięstwo w derbach Londynu.


– Werner może grać na kilku pozycjach, czasami ma naprawdę dobre momenty, a czasami można odnieść wrażenie, że brakuje mu pewności siebie – powiedział po wczorajszym meczu na London Stadium Owen Hargreaves. Widać to po liczbach, sześć bramek w 31 meczach.


– Pewność siebie Timo Wernera wciąż jest na niskim poziomie, przez co podejmuje decyzje, których normalnie by nie podjął. Przed nim naprawdę ważne pięć meczów, ponieważ jeśli nadal będzie marnował okazje, Chelsea może przeżyć duże rozczarowanie.


– Tammy Abraham wciąż jest najlepszym strzelcem Chelsea we wszystkich rozgrywkach. Czterech zawodników strzeliło sześć bramek w Premier League, a Tmmy, mimo, iż jest najlepszy z nich wszystkich, gra bardzo rzadko. Jeśli Chelsea zamierza wejść na kolejny poziom, to potrzebuje kogoś, kto da jej duże liczby – dodał były piłkarz Manchesteru United.

Źródło: Premier League Productions

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close