LGdS: 18-letnia gwiazda Ajaksu na celowniku Chelsea

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 07.04.2021 14:43 / Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 15:24

Chelsea jest jednym z trzech klubów Premier League, które rzekomo tropią możliwość zakontraktowania Ryana Gravenbercha z Ajaksu. Pomimo zaledwie 18 lat na karku, mówimy tutaj o jednym z kluczowych zawodników holenderskiego zespołu w tym sezonie i trzykrotnym reprezentancie seniorskiej kadry Holandii.

 

Mówi się, że Chelsea, chcąc wzmocnić rywalizację w środkowej formacji swojej drużyny, może zagiąć parol na karcie zawodniczej utalentowanego pomocnika. Pomimo tego, że "La Gazzetta dello Sport" wycenia Gravenbercha na około 35 milionów euro, to wszyscy wiemy, że związany jeszcze dwuletnią umową z zawodnikiem Ajax, będzie żądał zdecydowanie większej kwoty, by zezwolić swojemu wychowankowi na opuszczenie Amsterdamu.

 

Zawodnik urodzony w 2002 roku rozegrał w tym sezonie 37 spotkań w czerwono-białych barwach, strzelając w nich cztery gole oraz sześciokrotnie asystując przy trafieniach kolegów z zespołu.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close