Hargreaves: To był wybitnie słaby mecz w wykonaniu Zoumy
Dodano: 03.04.2021 17:53 / Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 17:53W pierwszym po reprezentacyjnej przerwie meczu ligowym Chelsea nieoczekiwanie uległa West Bromowi. The Blues przegrali na swoim stadionie z drużyną ze strefy spadkowej aż 2:5. Owen Hargreaves twierdzi, że jednym z głównych winowajców tej porażki jest Kurt Zouma.
Walczący o utrzymanie w Premier League West Brom zagrał bardzo dobre spotkanie i wypunktował niepewną Chelsea. The Baggies z łatwością dochodzili do kolejnych sytuacji bramkowych i potrafili je wykorzystać.
– Nie widzieliśmy obron Mendy'ego. Od momentu przejścia do Chelsea miał kilka świetnych interwencji, ale dzisiaj miał zaledwie jedną – zauważył Owen Hargreaves.
– Patrząc na grę Chelsea i Kurta Zoumy, myślę, że w przyszłości będzie mu już tylko łatwiej. Po pierwsze, nie sądzę, by po raz kolejny miał grać na lewej stronie, gdyż widać, że nie czuje się komfortowo na tej pozycji. Był pod sporą presją.
– Pierwsza bramka dla West Bromu padła po słabym zagraniu Zoumy do Jorginho. Jeśli chodzi o Kurta, to nie wiem, czy po dzisiejszym występie będzie grał w wielu spotkaniach – dodał były zawodnik Manchesteru United.
- Źródło: metro
BBC: Maresca zasłużył, by dostać więcej czasu
02.01.2026 19:40
Rosenior: Nie mogę zagwarantować, że zostanę w Strasbourgu
02.01.2026 17:32
Ben Jacobs o kulisach zwolnienia Enzo Mareski z Chelsea
01.01.2026 16:35
The Telegraph: Liam Rosenior faworytem do objęcia posady menedżera Chelsea!
01.01.2026 15:26
Gianluca Di Marzio: Trwają ustalenia dotyczące warunków odejścia Enzo Mareski z Chelsea!
01.01.2026 13:13
BBC: Kendry Páez i Aarón Anselmino mogą wrócić do Chelsea już w styczniu
01.01.2026 13:04
The Telegraph: Enzo Maresca może zostać dzisiaj zwolniony [AKTUALIZACJA]
01.01.2026 11:39
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.