
Parker: Pewność siebie Loftusa-Cheeka cały czas rośnie
Dodano: 28.02.2021 14:03 / Ostatnia aktualizacja: 28.02.2021 14:03Scott Parker przyznał, że Ruben Loftus-Cheek gra z coraz większą pewnością siebie. Menedżer Fulham twierdzi, że wypożyczony z Chelsea pomocnik wciąż ma szansę na wywalczenie miejsca w kadrze reprezentacji Anglii.
Przez większość ubiegłego sezonu Ruben Loftus-Cheek leczył poważny uraz ścięgna Achillesa, a latem został wypożyczony do Fulham, by poprzez regularną grę wrócić do wysokiej dyspozycji.
– Wczoraj rozmawiałem z Rubenem o jego postępach. Kiedy po raz pierwszy pojawił się w naszym klubie, miałem wrażenie, że jest trochę zmęczony, a także przygnębiony – stwierdził Scott Parker.
– Ruben miał prawdopodobnie wiele obaw. Przez ekstremalnie długi czas był poza grą. Widziałem, jak stopniowo odzyskiwał formę i stawał się tym piłkarzem, którym jest obecnie. Jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, ale Ruben jest piłkarzem, który potrafi wziąć mecz za kark i wziąć na siebie odpowiedzialność, ponieważ jest potężnym i utalentowanym technicznie piłkarzem.
– Myślę, że Ruben nabiera pewności siebie. Zdołał wrócić do formy w krótkim czasie dzięki ciężkiej pracy i należy mu się za to szacunek. Przed nim jeszcze wiele pracy, ale jestem z niego bardzo zadowolony i zmierza we właściwym kierunku.
– Jeśli chodzi o reprezentację Anglii, to zbliżamy się do końca sezonu, a na jego pozycji jest wielu dobrych piłkarzy. Ruben był już w kadrze i spędził w niej trochę czasu. Gdyby kontuzje przestały mu doskwierać, jestem przekonany, że reprezentacja będzie miała go na radarze – dodał menedżer Fulham.
- Źródło: West London Sport

Mistrz sumo Hōshōryū Tomokatsu odwiedził Stamford Bridge. "Chcę tu zostać!"
21.10.2025 16:10
The Telegraph: Enzo Maresca dołączył do agencji Jorge Mendesa
20.10.2025 20:01
Penders: Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w Chelsea podczas KMŚ
20.10.2025 16:29
James: Z meczu na mecz czuję się coraz silniejszy i cieszę się, że mogę regularnie występować w Chelsea
20.10.2025 15:12
Kibice wybrali najlepszą asystę w historii Chelsea!
20.10.2025 14:56
BBC: Omorodion jednak trafi do Chelsea?
20.10.2025 14:18
Dlaczego Reece James był najlepszym graczem Chelsea w meczu z Forest?
20.10.2025 10:14
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.