Alonso: Wkraczamy w najlepszy okres sezonu

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.02.2021 13:21 / Ostatnia aktualizacja: 28.02.2021 13:21

Ostatnie tygodnie są bardzo udane dla Marcosa Alonso. Dzięki Thomasowi Tuchelowi Hiszpan wrócił do składu Chelsea, a za okazywane mu zaufanie odwdzięcza się dobrą grą.


Dzisiaj The Blues zmierzą się z Manchesterem United w meczu na szczycie Premier League. Marcos Alonso przyznał, że uwielbia spotkania tej rangi i z niecierpliwością czeka na kolejne wyzwania.


– Wkraczamy w najlepszy czas w roku. Gramy wielkie mecze, gdy jesteśmy w Lidze Mistrzów. Chcemy grać takie spotkania – przyznał Marcos Alonso. W tym roku nadszedł dla nas dobry moment. Musimy wykorzystać przewagę i pamiętać o trudnych momentach, żeby ciężko pracować. Musimy trzymać się razem i wspólnie walczyć o wyniki.


– Musimy wykonać nasze zadanie. Walczymy, by zająć jak najwyższe miejsce w tabeli, ale wciąż mamy pewne rzeczy do wykonania, aby osiągnąć nasze cele. Aktualnie najtrudniejszą rzeczą jest regeneracja fizyczna i przygotowania do następnego meczu.


– Kalendarz jest trochę napięty. Gramy mecze co trzy dni. Kiedy masz do rozegrania cztery lub pięć ważnych meczów w ciągu niecałego miesiąca, to ciężko jest się przygotować do każdego z nich. Mimo to, pracujemy nad tym na treningach i do tej pory udawało nam się przygotowywać do kolejnych spotkań w odpowiedni sposób. Będziemy gotowi także na następne mecze – dodał będący w wysokiej dyspozycji Marcos Alonso.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close