Mendy: Jestem typem lidera

Autor: Dawid Mozol Dodano: 23.02.2021 03:03 / Ostatnia aktualizacja: 23.02.2021 03:03

Edouard Mendy w wywiadzie udzielonym francuskiemu RMC Sport opowiedział o swoich odczuciach związanych z nowym szkoleniowcem, a także wrażeniach po dołączeniu do Chelsea w letnim okienku transferowym.

 

– Tak jak trener powiedział, każdy zaczyna z czystą kartą. Praktycznie wszyscy dostają minuty na boisku, podczas których mają szansę udowodnić, że należy im się miejsce w wyjściowym składzie. Chce nam pokazać, że każdy jest częścią tej grupy niezależnie od tego, ile czasu przebywa na murawie. 

 

– Podczas pobytu w Reims i Rennes byłem typem lidera. Jednak kiedy wchodzisz do szatni pełnej gwiazd, które osiągnęły w futbolu praktycznie wszystko, to nie jest to łatwe. Chciałem, aby przemówiły za mnie moje dobre występy, bo tak zdobywa się uznanie w tym sporcie. Myślę, że nie robię niczego na siłę, mam naturalne zdolności przywódcze, przynajmniej tak myślę. To coś, co przychodzi z czasem.

Źródło: RMC Sport

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close