Mourinho skomentował zwolnienie Lamparda: Futbol jest brutalny

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 26.01.2021 12:48 / Ostatnia aktualizacja: 26.01.2021 12:48

Głos w sprawie zwolnienia Franka Lamparda z funkcji menedżera Chelsea zabrał José Mourinho. Obaj panowie przez wiele lat pracowali ze sobą na Stamford Bridge i nie od dziś wiadomo, że darzą się wielkim szacunkiem. The Special One przyznał, że jest mu szkoda Lamparda, ale w futbolu takie sytuacje nie są rzadkością.


Frank Lampard jest niekwestionowaną legendą Chelsea, ale nie uchroniło go to od utraty pracy. Wczoraj zarząd londyńskiego klubu postanowił podziękować mu za dalszą współpracę i zwolnić go z obowiązków związanych z prowadzeniem drużyny.


– Zawsze jestem smutny, gdy mój kolega traci pracę. Frank nie jest dla mnie tylko kolegą, ale jest ważną postacią w mojej karierze więc jest mi bardzo przykro z jego powodu – przyznał José Mourinho. Jednak taki jest futbol, zwłaszcza nowoczesny futbol. Jeśli zostajesz menedżerem, dobrze wiesz, że prędzej czy później możesz stracić pracę.


– Nie wydaje mi się, by Frank chciał teraz ze mną rozmawiać. Pewnie ma kontakt tylko z najbliższymi osobami, z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi – stwierdził Portugalczyk.

Źródło: Sky Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

FanTheBlues
komentarzy: 903
26.01.2021 13:09

Fajna wypowiedź Mou.On dobrze wie co teraz czuje Frank.W końcu sam to przechodził gdy dwa razy wylatywał z klubu na SB.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close