Skrót: Chelsea 3:1 Luton Town

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.01.2021 19:27 / Ostatnia aktualizacja: 24.01.2021 19:27

Bez większych problemów Chelsea pokonała Luton Town (3:1) w meczu IV rundy FA Cup. Wszystkie bramki dla londyńskiej ekipy strzelił Tammy Abraham.

Pierwszą bramkę Anglik strzelił już w pierwszym kwadransie po przytomnym odegraniu od Timo Wernera. Kilka minut później Abraham podwoił swój stan, tym razem wykorzystując dobre dośrodkowanie Reece'a Jamesa.

Po pół godzinie gry Luton Town nieoczekiwanie strzeliło bramkę kontaktową, ale na więcej nie było ich stać. Chelsea z kolei prezentowała dobry futbol i w 74. minucie strzeliła trzecią bramkę. Tammy Abraham wykończył ładną zespołową akcję, w której główne role odegrali Billy Gilmour i Callum Hudson-Odoi.

Chelsea 3:1 Luton Town – skrót: