Menedżer Luton: Mecz z Chelsea będzie dla nas wielkim doświadczeniem

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 12.01.2021 18:05 / Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 18:05

W IV rundzie FA Cup Chelsea zmierzy się z Luton Town. Menedżer drużyny z Championship przyznał, że spotkanie z czołową angielską ekipą będzie dla niego oraz dla jego podopiecznych niepowtarzalną okazją na zdobycie nowego doświadczenia.


Nathan Jones, boss Luton, stwierdził, że spotkanie z Chelsea będzie dla jego klubu wielkim przywilejem.


– Losowanie FA Cup zakończyło się dla nas świetnie, ponieważ zmierzymy się ze wspaniałą drużyną z Premier League. Kochamy poddawać się sprawdzianom, a to będzie dla nas wielki test – stwierdził menedżer Luton Town.


– Cieszymy się, że udało nam się uniknąć drużyn z naszej ligi, ponieważ mecz z Chelsea da nam możliwość zdobycia nowego doświadczenia. Zmierzymy się z prestiżowym klubem z Premier League i będzie to dla nas wielkie przeżycie, na które już teraz czekamy – dodał Jones.


Spotkanie Chelsea z Luton Town zaplanowane zostało na weekend 23-24 stycznia. Zwycięstwa tego meczu zmierzy się ze zwycięzcą pary Barnsley – Norwich City.

Źródło: Luton Town FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close