Skrót: Chelsea 4:0 Morecambe

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 10.01.2021 19:24 / Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 19:57

Sensacji nie było i Chelsea pewnie pokonała Morecambe w meczu III rundy FA Cup. W spotkaniu na Stamford Bridge Niebiescy strzelili cztery bramki.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Mason Mount uderzeniem zza pola karnego. Tuż przed przerwą prowadzenie drużyny ze Stamford Bridge podwyższył Timo Werner.

Kilka minut po przerwie trzecią bramkę dla Chelsea strzelił Callum Hudson-Odoi po ładnym zagraniu od Hakima Ziyecha. Pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry stan meczu ustalił Kai Havertz.

Chelsea 4:0 Morecambe – skrót: