Skrót: Sevilla 0:4 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.12.2020 04:11 / Ostatnia aktualizacja: 03.12.2020 04:11

W meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Chelsea pokonała Sevillę 4:0. Autorem wszystkich bramek był niezawodny tego wieczoru Olivier Giroud.

The Blues dobrze weszli w to spotkanie i szybko przejęli inicjatywę, czego efektem był gol Oliviera Giroud w 8. minucie. Niebiescy wyprowadzili dobry kontratak, Kai Havertz znalazł w polu karnym francuskiego napastnika, a ten zwiódł obrońcą i precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza.

W drugiej połowie byliśmy świadkami koncertowej gry Oliviera Giroud. 34-latek wpisał się na listę strzelców w 54., 74. i 83. minucie, gdy wykorzystał rzut karny.

Dzięki tej wygranej piłkarze Chelsea w znaczący sposób przybliżyli się do zakończenia fazy grupowej na pierwszym miejscu grupy E.

Sevilla 0:4 Chelsea – skrót:

Źródło: Full Matches and Shows