FA Youth Cup: Chelsea gromi Barnsley! [VIDEO]

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.11.2020 21:58 / Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 22:07

Dzisiaj po południu piłkarze młodzieżowej drużyny Chelsea rozgromili Barnsley w meczu FA Youth Cup i wywalczyli awans do czwartej rundy tych rozgrywek. The Blues zaaplikowali swoim rywalom aż osiem bramek.

Po raz pierwszy od 1997 roku młodzieżowa drużyna Chelsea strzeliła w meczu FA Youth Cup osiem bramek lub więcej. Niebiescy w bardzo dobrym stylu zapewnili sobie awans do kolejnej rundy, w której ich rywal nie jest na razie znany.

W sobotnim spotkaniu podopieczni Eda Branda od początku mieli wyraźną przewagę, a przed przerwą oglądaliśmy koncertową grę Jude'a Soonsup-Bella. 16-latek skompletował klasycznego hat-tricka. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się jeszcze Tino Livramento, rezerwowy Ben Elliott, Havrvey Vale, Lewis Bate i ponownie Soonsup-Bell. Dla ekipy Barnsley honorowe trafienie zaliczył Jack Sherlock w 69. minucie.

Najbliższe spotkanie zawodnicy Chelsea U18 rozegrają w sobotę 12. grudnia w młodzieżowej Premier League i zmierzą się z Fulham.

Chelsea U18 8:1 Barnsley U18 – skrót:

Źródło: Chelsea FC