Mendy: Wierzę, że będę utrzymywać wysoki poziom

Autor: Piotr Różalski Dodano: 24.11.2020 23:36 / Ostatnia aktualizacja: 24.11.2020 23:36

Edouard Mendy wyraził nadzieję po zwycięskim meczu z Rennes, że będzie w stanie podtrzymać swoją znakomitą formę między słupkami.

W pierwszej połowie Chelsea wyszła na prowadzenie za sprawą Calluma Hudsona-Odoia. Na kilka minut przed końcem spotkania mina Franka Lamparda i fanów londyńczyków zrzedła, gdy wyrównującego gola strzelił Serhou Guirassy. Na całe szczęście bramkę na wagę zwycięstwa i awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów zdobył Olivier Giroud, który wszedł na boisko w 68. minucie gry.

– Odnieśliśmy wielkie zwycięstwo. Jestem szczęśliwy, że mogłem powrócić na ten stadion i na dodatek wygrać mecz. Drużyna zagrała dobry mecz. Gra dla tego klubu to dla mnie wielka sprawa i mam nadzieję, że będę kontynuował grę na wysokim poziomie – powiedział bramkarz.

Na temat pozyskanego w ostatnim okienku transferowym golkipera wypowiedział się Mason Mount, który nie szczędził pochwał na temat swojego kolegi.

– Jest znakomity. Od pierwszego dnia w Chelsea, nie tylko na boisku, zawsze widać uśmiech na jego twarzy, oraz jego wspaniałą prezencję zarówno w szatni jak i podczas meczu. Mam nadzieję, że wszyscy piłkarze, którzy dołączyli do naszej drużyny latem, poczuli nasze ciepłe przywitanie – dodał od siebie pomocnik CFC, który zanotował asystę przy trafieniu Hudsona-Odoia.

Zespół ze Stamford Bridge powróci do treningów w czwartek, aby przygotowywać się na ważne ligowe spotkanie w lidze z Tottenhamem Hotspur.