U18: Chelsea gromi Leicester City!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 08.11.2020 07:21 / Ostatnia aktualizacja: 09.11.2020 17:48

Nie tylko dorosła drużyna Chelsea prezentuje wysoką formę. W sobotę młodzieżowy zespół The Blues rozgromił Leicester City U18 w meczu Premier League U18 aż 8:1.

Znakomity występ zaliczył Jude Soonsup-Bell. Już do przerwy młody napastnik strzelił dwie bramki, a po zmianie stron podwoił swój stan. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się także Silko Thomas i Joe Haigh. W drugiej części bramkarza Leicester pokonali jeszcze Ben Elliott i Harvey Vale.

Zwycięstwo Niebieskich mogło być jeszcze bardziej okazałe, gdyby udało im się wykorzystać więcej stuprocentowych okazji. Honorowe trafienie dla Lisów zaliczył Brandon Cover.

Po przerwie na mecze międzypaństwowe Chelsea U18 zmierzy się z Aston Villą na boisku treningowym w Cobham.