Najnowsze artykuły
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
MŚ 2026. Urugwaj - Hiszpania: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (27.06.2026)
26.06.2026 12:07
Monkou: Hato to nie tylko świetny piłkarz, ale i człowiek
26.06.2026 11:41
Senegal - Irak: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (26.06.2026)
26.06.2026 08:12
Norwegia - Francja: gdzie oglądać mecz MŚ 2026? Transmisja TV i online (26.06.2026)
26.06.2026 07:48

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Jedynym uzasadnieniem wpuszczania Jorginho jest: (1) brak Havertza i (2) chęć pozbycia się Włocha w zimowym oknie. Jeśli Frank kieruje się jakimikolwiek innymi motywami, to popełnia błąd. Niestety dyspozycja Kovacicia na początku sezonu nie powala.
Jeśli chodzi o skład, to nie podoba mi się. Uważam, że z takim zespołem Werner, Zouma i Chilwell powinni odpocząć.
Havertz ma pozytywny test na covid,nie dobrze ale każdego to może spotkać..
Co do składu,Werner powinien odpocząć e za niego CHO,Silva też a za niego Rudiger.
Czemu znów jorginho przeciez on wszystko spowalnia. ja rozumiem ze rywal to nie ta klasa ale ja go nie chce. fajnie ze gra abraham ja bym nie wystawił wernera ja bym dał mu odpocząc.obstawiam 3 do 0 abraham ziyech i werner
Havertz ma pozytywny test na covida xd
Lampard serio nie widzi tego że jorginho jest bezproduktywny?!
Silny skład na ogórki,Lamps widać traktuje ten mecz poważnie,ale to dobrze,nie możemy pozwolić sobie na wtopę.Jedynie Havertzowi dał odpocząć tak jak ostatnio Silvie,bo nawet na ławce Niemca młodego nie ma.
Defensywna ta ławka rezerwowych.
Joga w składzie :(
Ja rozumiem, że rotacja itp. ale chyba Frank nie widzi jakie to zło wpuszczanie Żrożinjo w pierwszym składzie??? Czy tylko my widzimy, że Włoch spowalnia akcje i zagrywa tylko do tyłu a w obronie nie nadąża?