Drinkwater trafi do Valencii?

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 30.09.2020 15:45 / Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 15:53

Według Radia Esport Valencia, włodarze Nietoperzy rozważają roczne wypożyczenie Danny'ego Drinkwatera, który mógłby okazać się tanim wzmocnieniem środkowej formacji drużyny z Estadio Mestalla.

 

Po tym jak klub zarządzany przez Petera Lima, w związku z problemami finansowymi, zdecydował się na cięcię wynagrodzeń, lista kluczowych zawodników odchodzących z klubu zaczęła się powiększać. Oprócz Ezequiela Garaya, Claudio Pizziniego, Rodrigo Moreno i Ferrana Torresa, trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii opuścili także Dani Parejo oraz Francis Coquelin. Odejście ostatniej dwójki sprawiło, że działacze Los Che zaczęli rozglądać się za potencjalnymi kandydatami do wzmocnienia drugiej linii swojego zespołu. Oprócz Etienne'a Capoue z Watfordu i Adriena Silvy z Leicester, na listę życzeń walencjan trafiło również nazwisko Danny'ego Drinkwatera, którego dni na Stamford Bridge są już policzone.

 

Chelsea jest gotowa płacić część pensji 30-latka, a potencjalna umowa między oboma klubami nie będzie zawiera klauzuli odkupu, informuje walencka stacja radiowa. Do siedziby The Blues nie wpłynęła na razie żadna oferta, ponieważ Nietoperze chcą dogłębnie ocenić możliwość takiego ruchu.

Źródło: Radio Esport Valencia

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

komentarzy:
30.09.2020 18:06

A chociaż on w golfa potrafi grać jak inny, znany urlopowicz?

thesabr3
komentarzy: 2144
30.09.2020 17:32

Gość się będzie bujał po wypożyczeniach aż mu się kontrakr skończy , bo nikt normalny go nie kupi .

yarexq V2
komentarzy: 1791
30.09.2020 17:12

Lepszy rydz niż nic. Trzeba szukać okazji, panowie. Nikt go normalny nie kupi.

FanTheBlues
komentarzy: 3203
30.09.2020 16:13

Na takim interesie nic nie będziemy na plus.Jedynie że trochę na jego pensji zaoszczędzimy,ale co z tego jak połowę tej pensji i tak będziemy musieli mu wypłacać,a do tego to wypożyczenie i tak będzie bez opcji wykupu.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close