Lamptey: Decyzja o opuszczeniu Chelsea była jedną z najtrudniejszych w moim życiu

Autor: Piotr Kitta Dodano: 27.09.2020 01:14 / Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 01:14

Tariq Lamptey w ostatnich dniach udzielił wywiadu serwisowi ,,The Telegraph" w którym miedzy innymi wyjaśnił, dlaczego postanowił opuścić klub ze Stamford Bridge.

 

– Dołączyłem do Chelsea w bardzo młodym wieku, więc odejście nie było łatwe, ale czasami dochodzisz do takiego punktu w swoim życiu, gdzie patrzysz na to, co jest najlepsze dla twojej kariery.

 

– W podjęciu decyzji o transferze do Brighton pomogła mi moja rodzina i moi przyjaciele, którzy chcieli mnie wesprzeć i pomóc, w wykonaniu kolejnego kroku w mojej karierze.

 

– Jestem bardzo ambitny i zawsze stawiam przed sobą określone wyzwania. Nie chcę stać w miejscu, bo to źle wpłynęłoby na moją karierę. Skupiam się na tym, żeby cały czas iść do przodu i dlatego postanowiłem przenieść się do nowego zespołu.

 

– Dołączyłem do Brighton z nadzieją, że otrzymam od nich możliwości rozwoju jako piłkarz. Na razie wszystko wygląda dobrze i jestem zadowolony z mojego wyboru. Gramy przyjemny dla oka futbol i mam nadzieję, że niedługo zaczniemy regularnie punktować.

Źródło: The Telegraph

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Bartek.ś
komentarzy: 28
27.09.2020 16:21

Mi go szkoda, że odszedł bo gra naprawdę świetnie, a jednak moim zdaniem lepiej go było wypożyczyć. Zawsze by się przydało mieć 2 super prawych obrońców. Chociaż i tak jak miałbym wybierać z dwójki James a Lamptey to wybrał bym tego 1-szego.

Szeryf
komentarzy: 43
27.09.2020 11:25

Coś czuję, że niedługo odejdzie do lepszego klubu i długo nie zabawi w Brighton.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close