Składy: West Bromwich Albion – Chelsea FC

Autor: Maciej Stybel Dodano: 26.09.2020 17:31 / Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 17:32

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki West Bromwich Albion i Chelsea, które na dzisiejsze spotkanie desygnowali Slaven Bilić i Frank Lampard.

Zdjęcie

Zdjęcie

Źródło: Twitter

Owen_krk
komentarzy: 124
26.09.2020 18:33

Ciekaw jestem czy we wtorek Silva też wyjdzie? 3 mecze w przeciągu 7 dni to spore obciążenie. Wydaje mi się, że dzis skład podyktowany jest tym, że przeciwnik nie jest tej klasy co Tottenham z którym gramy we wtorek i Lampard bardzo chce rotować zawodnikami, żeby jak najwięcej mieli oddechu Ci którzy muszą byc gotowi na poważniejsze wyzwania. W tym meczu Alonso akurat może nam sporo dać, w końcu on zawsze bardziej ciągnie do ofensywy niż do obrony. Trzymam kciuki i liczę na kolejny dobry mecz!

ChelseaGol
komentarzy: 4302
26.09.2020 18:06

Skład ok,życzę naszym zawodnika skuteczności pod bramką przeciwnika i co istotne zdobycia 3 pkt..

Kosa
komentarzy: 125
26.09.2020 18:05

Przez duet Alonso Christensen przegraliśmy z Liverpoolem, mija tydzień i chłopaki znowu z kadrze meczowej. Poza tymi dwoma bardzo dobry skład. Rozumiem, że WBA to raczej chłopiec do bicia, kadra szeroka, to trzeba kombinować, ale nie sądzę, żeby Frank oszczędzał Tomoriego czy Emersona na spotkanie z Totkami, tak jak to robi z Zoumą i Chilwellem. Czemu więc nie dajemy im minut teraz, żeby dobre występy owocowały minutami na boisku? Co najmniej dziwne... No ale najważniejsze, żeby przód się dzisiaj dobrze bawił, po trzy punkty.