L’Équipe: Rennes walczy o włączenie Tomoriego w transfer Mendy'ego
Dodano: 18.09.2020 22:05 / Ostatnia aktualizacja: 19.09.2020 00:00Choć wydaje się, że transfer Édouard Mendy'ego do Chelsea jest nieunikniony, to wciąż oba kluby nie potwierdziły tej transakcji. "L’Équipe" informuje, że Francuzi zwlekają z wyrażeniem ostatecznej zgody, gdyż wciąż mają nadzieję, że uda im się włączyć w tę transakcję Fikayo Tomoriego.
Młody obrońca nie może liczyć na regularną grę w Chelsea, dlatego Frank Lampard zamierza wysłać go na wypożyczenie. Tomori nie może narzekać na brak zainteresowania, gdyż chęć pozyskania go wyraża m.in. Everton.
Rennes także ma nadzieję, że uda im się wypożyczyć z Chelsea utalentowanego stopera. Fikayo Tomori miałby zostać włączony w transfer Édouarda Mendy'ego do zachodniego Londynu. Coraz więcej wskazuje na to, że taki scenariusz może się spełnić.
Niedawno Get French Football poinformowało, że Mendy trafi na Stamford Bridge za 28 milionów funtów plus bonusy, a poza tym, Fikayo Tomori zostanie na rok oddelegowany do Rennes. W najbliższych dniach kluby mają potwierdzić osiągnięcie porozumienia w tej sprawie.
- Źródło: "L’Équipe"
Rosenior: Nie mogę zagwarantować, że zostanę w Strasbourgu
02.01.2026 17:32
Ben Jacobs o kulisach zwolnienia Enzo Mareski z Chelsea
01.01.2026 16:35
The Telegraph: Liam Rosenior faworytem do objęcia posady menedżera Chelsea!
01.01.2026 15:26
Gianluca Di Marzio: Trwają ustalenia dotyczące warunków odejścia Enzo Mareski z Chelsea!
01.01.2026 13:13
BBC: Kendry Páez i Aarón Anselmino mogą wrócić do Chelsea już w styczniu
01.01.2026 13:04
The Telegraph: Enzo Maresca może zostać dzisiaj zwolniony [AKTUALIZACJA]
01.01.2026 11:39
The Athletic: Zarząd zadecyduje dzisiaj o przyszłości Mareski
01.01.2026 10:44
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Wypożyczanie Tomoriego tylko do PL. Niech Rennes zapomni lepiej
L’Équipe podało także kilkadziesiąt minut temu, że nasz nowy - miejmy nadzieję lepszy od Kepy - bramkarz pożegnał się dzisiaj z kolegami z drużyny i ma nie wystąpić w jutrzejszym meczu Renn, co ma zwiastować rychły transfer.