Agent Mendy'ego: Potwierdzenie transferu może nastąpić nawet dzisiaj
Dodano: 17.09.2020 15:15 / Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 15:15Dijy Dieng, czyli przedstawiciel interesów senegalskiego golkipera, przedstawił aktualną sytuację klubową swojego klienta.
– Pozostała tylko formalizacja transferu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wszystko może zostać dopięte nawet jutro [wywiad z wczoraj – przyp. red.]. Wtedy sam zawodnik uda się do Londynu, by przejść testy medyczne i sfinalizować swoje przenosiny.
Mendy przeniesie się na Stamford Bridge za około 22 miliony euro (20 milionów euro podstawy + 2 miliony euro w bonusach).
- Źródło: Lateranga
Najnowsze artykuły
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Ja uważam że kłopot to my mamy z naszym najdroższym zawodnikiem, który swoją postawa nic dobrego nie oferuje. Mendy będzie 100razy lepiej od niego się spisywał.
A za sezon-dwa,będziemy mieli z nim problemy i będziemy musieli się prosić inne kluby żeby łaskawie go zechcieli wypożyczyć.Tak jak teraz z Bakayoko,Zapacosta itp.Widać zarząd nie uczy się na błędach i dalej sprowadzają alternatywy
No, ciekawe kiedy to ogłoszą - skoro sam agent już to potwierdza.
Nawet jakby to nastapiło dzisiaj, to w niedzielę nie zagra. Nastepny mecz w środę, Carabao Cup, wtedy też raczej jeszcze nie wystąpi. Wszyscy widza w nim następcę Kepy, wszystko za tym przemawia, ale też nie bedzie to raczej bramkarz z którym The Blues mogliby rywalizować z najlepszymi o trofea. Zobaczymy jak dalej potoczy się ta historia.
Za rok sprzedac Kepe kupic Oblaka czy kogos innego klasowego a Mendy jako 2 bramkarz tak to widze