Sparing z Wimbledonem zakończony remisem. Grali Moses i Drinkwater

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 15.09.2020 16:48 / Ostatnia aktualizacja: 15.09.2020 19:14

Dzisiaj w Cobham Chelsea towarzysko zmierzyła się z Wimbledonem. Zgodnie z przewidywaniami, w składzie The Blues zobaczyliśmy zawodników, którzy nie znajdują się w kadrze Franka Lamparda na bieżący sezon.


Nizaar Kinsella informował, iż sparing z Wimbledonem ma pomóc niektórym zawodnikom w utrzymaniu formy meczowej. Dotyczy to zawodników, którzy niebawem najprawdopodobniej udadzą się na wypożyczenia.


Spotkanie w Cobham zakończyło się remisem 1:1. Nie wiadomo, jak dokładnie prezentował się skład The Blues, ale prawdopodobnie znaleźli się w nim przede wszystkim młodzi zawodnicy. Poza tym, wiadomo, że szansę na występ otrzymali m.in. Victor Moses i Danny Drinkwater.

 

Jedyną bramkę dla Niebieskich strzelił Victor Moses. Nigeryjczyk wpisał się na listę strzelców w 23. minucie wykorzystując rzut karny.

 

W bramce Chelsea stanął Matthew Cox, który jest reprezentantem Anglii na szczeblu U17. Skład drużyny z zachodniego Londynu był mieszanką młodości z doświadczeniem. Pierwotnie Nizaar Kinsella twierdził, że w tym spotkaniu wystąpi Thaigo Silva, ale jak na razie nie wiadomo, czy tak rzeczywiście było.

Źródło: Carefree Youth

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close