Raport z czwartkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 03.09.2020 23:41 / Ostatnia aktualizacja: 03.09.2020 23:41

Po paru miesiącach przerwy ponownie możemy emocjonować się meczami reprezentacji. Dzisiaj byliśmy między innymi świadkami hitowego starcia Niemcy-Hiszpania, w którym z bardzo dobrej strony pokazał się Timo Werner. Zapraszamy na czwartkowy raport z meczów reprezentacji.

W reprezentacji Niemiec całe spotkanie rozegrali Timo Werner i Antonio Rüdiger. Ten pierwszy rozegrał bardzo dobre zawody, co potwierdził w 51. minucie, kiedy po podaniu Gosensa przełożył Torresa oraz Ramosa i precyzyjnym strzałem nie dał szans De Gei. Hiszpanie wyrównali stan rywalizacji dopiero w 95. minucie. Rodrigo zgrał piłkę głową do Gayi, który zachował się bardzo przytomnie w polu karnym skierował piłkę do siatki. Kepa Arrizabalaga przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Taki sam los spotkał Kaia Havertza, który na dniach powinien dołączyć do klubu ze Stamford Bridge. Swoje następne mecze obydwie reprezentacje rozegrają w niedzielę. Hiszpania zmierzy się z Ukrainą, a Niemcy będą rywalizować ze Szwajcarią.

Cały mecz w barwach reprezentacji Walii rozegrał Ethan Ampadu. 19-latek wystąpił na pozycji środkowego obrońcy i zaprezentował się naprawdę solidnie. Podopieczni Ryana Giggsa pokonali Finlandię 1:0 w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Następny mecz Walijczycy rozegrają w niedzielę z Bułgarią.