Pulisic: Chciałbym zakończyć sezon zdobyciem trofeum

Autor: Maciej Stybel Dodano: 31.07.2020 14:05 / Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 14:06

Christian Pulisic ma nadzieję, że Chelsea zakończy ten sezon w dobrym stylu i zdobędzie Puchar Anglii. Oczywiście The Blues muszą jeszcze rozegrać mecz rewanżowy w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium, ale na razie wszyscy skupiają się na jutrzejszym finale.

 

– Myślę, że to był dla mnie pod wieloma względami szalony sezon. Na początku miałem problemy z kontuzjami, które mnie zahamowały, ale potem w trakcie przerwy spowodowanej pandemią mogłem się lepiej przygotować pod kątem fizycznym i udało mi się zaliczyć parę dobrych występów po wznowieniu rozgrywek. – mówi Pulisic. 

 

– Miałem w tym sezonie różne wzloty i upadki, ale patrząc na całokształt jestem zadowolony. Myślę, że kibice mogli w ostatnich tygodniach zobaczyć próbkę moich umiejętności i to, że mogę być wartościowym elementem tej drużyny. Ta przerwa naprawdę mi pomogła i pozwoliła podejść do końcówki rozgrywek z innym nastawieniem. Teraz czuję się świetnie i bardzo dobrze dogaduje się z moimi kolegami na boisku. Mam nadzieję, że w kolejnych miesiącach nadal będę miał taką dobrą passę.

 

Reprezentant Stanów Zjednoczonych poruszył też temat jutrzejszego finału Pucharu Anglii i powiedział, że zdobycie tego trofeum byłoby czymś naprawdę wyjątkowym.

 

– Wiem, jak ważne są to rozgrywki dla tutejszych kibiców. Kiedy dorastałem, to spędziłem trochę czasu w Anglii i oglądałem mecze FA Cup i cieszyły się one dużą popularnością. Jestem zaszczycony tym, że będę mógł wystąpić w jutrzejszym finale i postaram się zaprezentować jak najlepiej, żeby pomóc moim kolegom zdobyć to trofeum. Nie mogę się już do czekać tego spotkania. – zakończył Pulisic.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close