Skrót: Chelsea 3:0 Watford

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.07.2020 08:02 / Ostatnia aktualizacja: 05.07.2020 22:07

W sobotni wieczór Chelsea po bardzo dobrym spotkaniu i skutecznej grze pokonała Watford 3:0. Podopieczni Franka Lamparda wyraźnie zdominowali rywali, a wynik nie do końca odzwierciedla ich przewagę.

Na pierwszą bramkę czekaliśmy 28 minut. Ross Barkley zagrał bardzo dobre podanie do Oliviera Girouda, a ten zwiódł obrońcę i precyzyjnym strzałem po długim słupku umieścił piłkę w bramce.

Chwilę przed przerwą Niebiescy podwyższyli prowadzenie. Rzut karny podyktowany po faulu na dobrze dysponowanym tego dnia Christianie Pulisiciu wykorzystał Willian.

W drugiej połowie Chelsea wciąż przeważała, ale trzecią bramkę udało jej się strzelić tuż przed końcowym gwizdkiem. César Azpilicueta zagrał w pole karne do Rossa Barkleya, a ten opanował futbolówkę i pięknym mierzonym strzałem pod poprzeczkę strzelił gola.

Chelsea 3:0 Watford – skrót:

Źródło: You Tube