Desailly: Chelsea powinna pomyśleć nad transferem Ayew
Dodano: 30.06.2020 20:25 / Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 20:25Marcel Desailly twierdzi, że w trakcie letniego okienka transferowego Chelsea powinna rozważyć sprowadzenie Jordana Ayew. Były kapitan londyńskiej ekipy zauważył, że Ghańczyk jest niezwykle walecznym zawodnikiem i z pewnością byłby ważną postacią w kadrze Franka Lamparda.
Mistrz świata z 1998 roku jest pod wrażeniem charakteru napastnika Crystal Palace i z chęcią zobaczyłby go na Stamford Bridge.
– Nadszedł czas, żeby Ayew zrobił kolejny krok w swojej karierze. Ma 28 lat i osiągnął bardzo wysoki poziom, a także jego występy są na równym poziomie. Potrzeba mu więcej głodu, żeby został zabójcą – stwierdził Desailly.
– Jego twarz nie wygląda jak twarz zabójcy, ale Ayew pokazuje wielkie możliwości, a będąc w Chelsea mógłby osiągnąć poziom zabójcy. Wszyscy o tym wiemy, gdyż wiemy, że jest on bardzo dobrym piłkarzem – dodał Francuz, który barw The Blues bronił w latach 1998-2004.
W obecnym sezonie Jordan Ayew rozegrał 33 spotkania we wszystkich rozgrywkach i strzelił w nich dziewięć bramek.
- Źródło: GOAL
The Athletic: Chelsea stoczy bój z Interem Mediolan o Marco Palestrę
23.06.2026 19:58
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Przyznam że oglądałem ze dwa mecze CP żeby zobaczyć jak gra Zaha i generalnie bardziej przykuł moja uwagę właśnie Ayew, ale czy nada się do takiego klubu jak Chelsea? Wątpię.
Po co mamy kupować jakiegoś 28-letniego dziada, w dodatku na pozycję napastnika na której mamy dwóch klasowych zawodników i jednego dobrego? Chyba, że na PS, ale to tylko jako zmiennik dla Ziyecha.
Nie nie już znam takich batszuajów cze demba ba. To już nie ta Chelsea.