Barkley: Wygranie rozgrywek FA Cup miałoby dla mnie ogromne znaczenie

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 29.06.2020 17:35 / Ostatnia aktualizacja: 29.06.2020 17:35

Ross Barkley wyznał, że rozgrywki FA Cup są dla niego czymś szczególnym i ma nadzieję, że uda mu się je wygrać po raz kolejny z Chelsea.

 

– Te rozgrywki mają wielką historię. Jako mały chłopiec, zawsze oglądałem mecze FA Cup. Nie mieliśmy telewizji Sky w domu, więc za każdym razem, gdy mecz FA Cup był transmitowany na ogólnodostępnym kanale zawsze zasiadałem do oglądania. Teraz mam okazję sam w nich grać, to wspaniałe rozgrywki i w tym sezonie szczęście jest po mojej stronie. Wiele by dla mnie znaczyło, jeśli udałoby się nam ponownie je.

 

– Kiedy trener przyszedł do zespołu, przyniósł ze sobą zwycięską mentalność, on jako piłkarz wygrał wszystko, co było możliwe do wygrania i jestem pewny, że od razu chce sięgnąć po swoje pierwsze trofeum jako trener. Jestem skoncentrowany, czuję się dobrze. Nie zszedłem z toru podczas przerwy jaka nastąpiła i wróciłem mocniejszy, ciężko pracując. Wszyscy są gotowi do gry, jest wielka rywalizacja w zespole i trzeba być gotowym, w momencie kiedy otrzymasz swoją szansę.

 

– Przystosowałem się do pustych trybun. Siedem lat temu grałem w meczach rezerw przy bardzo podobnym pustym stadionie. To jest coś, do czego musimy się po prostu przyzwyczaić. Dostosowaliśmy się do tego bardzo dobrze, wygrywając trzy spotkania z trzech jakie dotąd rozegraliśmy, ale oczywiście, że lepiej by było, gdyby fani byli na trybunach.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close