Ten Hag: Ziyech przychodzi do Chelsea jako wielki gracz

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 29.06.2020 14:57 / Ostatnia aktualizacja: 29.06.2020 14:57

Erik ten Hag wypowiedział się o Ziyechu w samych superlatywach i zaznaczył, że Marokańczyk przychodzi do drużyny ze Stamford Bridge już jako wielki gracz. Holenderski trener mówił o Hakimie Ziyechu tuż po ostatniej sesji treningowej z klubem z Amsterdamu.

 

– Hakim to zawodnik, o którym można powiedzieć ‘to co widzisz to dostajesz’. Widać jak emocje wpływają na niego dzisiaj. Ostatnio powiedział, że nie jest typem zawodnika, który przywiązuje się do jakiekolwiek klubu, ale z Ajaksem jest inaczej. To emocjonalny dzień dla Hakima, ale mam nadzieję, że dobrze będzie wspominać swój czas w tym klubie.

 

– Do Chelsea, jednego z najlepszych klubów na świecie przychodzi jako wielki gracz. Jest on dobrym przykładem dla młodszych piłkarzy tutaj w Ajaksie. Najpierw stań się najlepszym zawodnikiem tutaj, wygraj kilka trofeów, a następnie zrób następny krok w swojej karierze.

 

– Jest on wielkim charakterem i jest niezwykle zawzięty i to również czyni go znakomitym piłkarzem. Widzi rzeczy, których inni nie widzą. Czasami może być koszmarem trenera, ale trzeba dać mu miejsce podczas treningów. Jeżeli zaczną grać na jego odpowiedzialność, będzie można zauważyć rozwój. Wziął Ajax pod swoje skrzydła i razem odnieśliśmy wielkie sukcesy.

Źródło: Ajax TV

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close