Ings: Bramka Schürrle otworzyła mi oczy na Premier League

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 02.06.2020 14:26 / Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 14:26

Danny Ings wyznał, że bramka jaką zdobył Andre Schürrle przeciwko Burnley w sierpniu 2014 roku była momentem, kiedy uświadomił sobie jakość Premier League. Ings, który jest obecnie zawodnikiem Southampton opowiedział o tym  zdarzeniu.

 

– Kiedy awansowałem z Burnley, nasz pierwszy mecz był przeciwko Chelsea i krył mnie sam John Terry. To było prawdziwe powitanie w Premier League. Pamiętam również ich gola, kiedy Andre Schürrle wykonał ruch w kierunku bramki, a Cesc Fàbregas posłał mu podanie z pierwszej piłki. To był moment, kiedy powiedziałem ”wow”, a moje oczy otworzyły się na Premier League.

Źródło: Sky Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

MarJanusz
komentarzy: 56
02.06.2020 17:06

W końcu najlepsza liga świat, jednak to jest fakt niepodważalny. Na pewno pod kątem szybkości i fizyczności i dynamiki gry. Nie ma czasu na stanie trzeba zapieprzać i tak powinny wyglądać mecze. To się przyjemnie ogląda. Oglądając kilka lig w życiu stwierdzam, że poziom i atmosfera jaka jest w Premier League jest nie do przebicia. Próbując oglądać Bundesligę ostatnio stwierdziłem że to nie jest to samo i koniec. Nawet mecze Bayern - BVB nie są tak intrygujące jak mecze w Premier League. Nie mogę się doczekać powrotu tej ligi!

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close