FA ustaliło prawdopodobną datę wznowienia Pucharu Anglii

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 29.05.2020 13:08 / Ostatnia aktualizacja: 29.05.2020 13:08

Po ogłoszeniu, że sezon 2019/20 ma zostać wznowiony od 17 czerwca, ćwierćfinały FA CUP odbędą się 27 i 28 czerwca. Półfinały z kolei mają odbyć się 18 i 19 lipca, a finał Emirates FA CUP 1 sierpnia. Dalsze informacje zostaną ogłoszone we właściwym czasie.

 

Dyrektor generalny, Mark Bullingham, powiedział:

 

– Z przyjemnością uzgadniamy tymczasową datę wznowienia Pucharu Anglii. To nieodłączna część angielskiego futbolu od prawie 150 lat. Chcielibyśmy podziękować kierownictwu i klubom Premier League za wsparcie w planowaniu pozostałych meczów w tym niespotykanym czasie.

 

– Dla wielu osób był to trudny okres i choć jest to pozytywny krok, data ponownego wznowienia rozgrywek zależy od spełnienia wszystkich środków bezpieczeństwa. Zdrowie i samopoczucie zawodników, personelu i kibiców pozostaje naszym priorytetem.

 

Harmonogram ćwierćfinałów Pucharu Anglii, który został wylosowany 9 marca, to:

 

Leicester City v Chelsea
Newcastle United v Manchester City
Sheffield United v Arsenal
Norwich City v Manchester United

Źródło: thefa.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

MarJanusz
komentarzy: 56
29.05.2020 16:22

No i super teraz obyśmy walczyli jak najdłużej. W dobrej formie są szanse nawet na pierwsze trofeum Franka już w tym sezonie. Chociaż na razie nie a co się nakręcać, ale jednak GO THE BLUES!!!!

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close