Čech: Odejście z Chelsea było moją najtrudniejszą decyzją

Autor: Dodano: 11.05.2020 14:57 / Ostatnia aktualizacja: 11.05.2020 14:58

Petr Čech stracił swoje miejsce w pierwszej jedenastce Chelsea na rzecz Thibauta Courtois. Čech nie był z tego powodu zadowolony i postanowił odejść z klubu ze Stamford Bridge. Wyznał, że to była jego najtrudniejsza decyzja w karierze.

 

– Nie byłem z tego powodu szczęśliwy. Podczas okresu przygotowawczego widziałem, że ciężko pracuję. Nic nie wskazywało na to, że nie będę gotowy na utrzymanie swojego miejsca w składzie. Jednakże w klubie piłkarskim możesz mieć tylko jednego bramkarza grającego co tydzień i niestety tak to wszystko się potoczyło. Thibaut był uważany za przyszłość tego klubu, przez jego potencjał i jakość. Zrozumiałem, że wybór został dokonany, nawet jeśli nie myślałem, że to był mój czas.

 

– Odejście z Chelsea było moją najtrudniejszą decyzją jaką musiałem podjąć. Grałem dla Chelsea przez bardzo długi czas, stałem się dużą częścią historii klubu. Zawsze myślałem, że zakończę moją karierę w Chelsea, albo odejdę na kilka ostatnich lat. W tamtym momencie nie czułem, że to będą moje ostatnie lata gry, nie tak wyobrażałem sobie to w mojej głowie. Jednakże było oczywiste, że moja podróż dobiegła końca i zdecydowałem, że odejdę i spróbuję czegoś nowego.

 

– Patrząc wstecz, cieszę się z tych wszystkich dobrych rzeczy, jakie się wydarzyły. Oczywiście nie jestem zadowolony z tego, co poszło nie tak jak tego chcielibyśmy, ale to odegrało ważną rolę, więc nie zmieniłbym nic. To była wspaniała przygoda, bardzo mi się ona podobała. Jeśli miałbym szansę zrobić to wszystko od nowa, zrobiłbym to.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

yarexq V2
komentarzy: 1791
13.05.2020 09:34

Legenda przez duże "L". Respekt!

Monacco1
komentarzy: 130
13.05.2020 00:41

Klasa Piotrek (!) #legenda #duma

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close