Profil użytkownika

nick

Monacco1

Ostrzeżenia: 1 / 5

imię i nazwisko

Mateusz

zarejestrowany

26.03.2020 12:20

ostatnia wizyta

28.11.2021 21:13

dodanych komentarzy

130

średnia ilość komentarzy dziennie

0.08

ostatni komentarz

Carrick wyszedł improwizować i przy odrobinie szczęścia udało się zremisować ... diabełki często Nam nie siedzą ale nic się nie dzieje. Głowy do góry!

lista ostrzeżeń

data ostrzeżenia: 2021-01-17 12:50:13 artykuł: Cierpliwość popłaca, wygrywamy derby! Fulham 0:1 Chelsea treść: Chłopcze! ze tak sobie zażartuje - nie jesteś Królową Walii żebym na Ciebie uważał ! Zaczepiłeś nieodpowiednia osobę do tego typu tańca to będziesz teraz myślał nad każdym komentarzem. Z poziomu jaki reprezentujesz nie wynika Nic a żeby się do takiego poziomu zniżyć musiałbym bardzo głęboko zanurkować i jeszcze złapać grubo mułu, wiec tego nie zrobię, bo może mi nie starczyć powietrza. Realnym życiu haha mówi to gość który piał jak dziecko, bo nadepnąłem Ci lekko na stopkę nie zgadzając się z Tobą. To Ty zaakceptuj zdanie innych, przypominam Kibiców Chelsea tak jak Ty i skończ te gimnazjalne „groźby”, bo Ja nie mam czasu ani wieku na tego typu szczeniaków. Pstryczek w nos - liczę, ze zrobisz te trzy pompki i otworzysz oczy.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close